Закріплення депутатів міської ради по виборчим округам

№ п/п
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові обраного депутата Число, місяць, рік народження Контактні телефони Вулиці

 1.

1

Телевань Анатолій Петрович

23.03.1961

0672620424

Вулиці: Слов’янська, Варварівська, Ватутіна (будинки №№ 51-105, 52-106), Ентузіастів, Соборна (будинки №№  66-164, 67-165), Тімірязєва.
Провулки: Слов’янський, Барбари Сангушко, Лялі Ратушної

2.

2

Вітковська Жанна Григорівна

31.01.1969

2-10-25
0975131101
Вулиці: Берегова, Нова, Лялі Ратушної, Набережна, Соборна № 34 – № 65
Ніщинського, Івана Франка, Грушевського, Сагайдачного.
Провулки: Набережний, Івана Франка, Береговий

3.

3

Шапочук Олександр Іванович

18.05.1978

0677807664

Вулиці: Максима Кривонова, Шевченка,Черняховського, Ватутіна буд № 1- 50, Волошкова, Полуботка      
Провулки: Максима Кривоноса

4.

4

Снігир
Анатолій Віталійович

06.07.1961

0672820956

Вулиці: Бойка, Незалежності  № 4-10, Європейська – № буд. 1А, 3, 9, 11, 11А, 13., Соборна № буд.1,2,3,5,7,8,9,10
Провулки: Бойка

5.

5

Пиндус
Василь Васильович

24.12.1962

0672840336

Вулиці: Європейська – № буд.2, 14, 16,16А,21,24А, 25,27, Соборна № буд. 12, 14, 21, 24, 26, 28, 28А, 31,  Пестеля, Зодчих.           
Провулки:Пестеля.

6.

6

Чигрин
Наталія Анатоліївна

15.05.1962

0679423584

Вулиці: Олександра Багнюка, Коцюбинського, Молодіжна, Польова, Студентська, Хлібна, Мирна, Лісова, Вишнева.
Провулки: Студентський, Волонтерів, Хлібний.

7.

7

Чигрин
Наталія Анатоліївна

15.05.1962

0679423584

Вулиці: Європейська з № 29 по № 110, Космонавтів, Сонячна, Ринкова, Юності.

Провулки:Європейський

8.

8

Сірук
Інна Іванівна

28.03.1985

0965985351 Вулиці: Зоряна, Чкалова, Калинова, Устима Кармелюка, Садова

9.

9

Бояренко
Олена Іванівна

18.10.1975

0975696814

Вулиці: Весняна, Гагаріна, Козацька, Дачна, Заміська, Радісна, Садівнича, Свободи, Фестивальна, Яблунева, Іжевського, Голицька, Данила Нечая, Відродження, Івана Гонти, Василя Стуса, Зелена, Пушкіна

10.

10

Чигрин
Наталія Анатоліївна

15.05.1962

0679423584

Вулиці: Незалежності (парні  12 – 78, непарні  1 – 39), Заводська, Велика Голицька (непарні  1 – 39, парні 2 – 28), Щаслива

11.

11

Вишнівська Тетяна Борисівна

27.01.1961

0963363494

Вулиці: Джерельна, Петра Дорошенка, Ціолковського, Велика Голицька (парні  30 – 76, непарні  41 – 159), Світла, Незалежності (парні 80 – 114А, непарні 43 – 123), Карбишева.
Провулки: Солов’їний, Світанковий

12.

12

Мулярчук
Іван Володимирович

17.05.1954

0672736816

Вулиці: Б. Хмельницького № буд. 77,79,81., Вінницька, Вільшанська, Кутузова, Лесі Українки, Суворова, Подільська, Павлівська

13.

13

Пастух
Юрій Анатолійович

05.05.1974

0974880700

Вулиці: Джупинівська, Дружби, Льва  Толстого, Панаса  Мирного, Перемоги, Пирогова, Зарічна, Лебедина

14.

14

Чигрин
Наталія Анатоліївна

15.05.1962

0679423584

Вулиці: Морозівська, Шкільна, Першотравнева.
Провулки:Б.Хмельницького

15.

15

Купрій
Інна Іванівна

15.09.1976

0974972927

Вулиці: Залізнодорожна, Б.Хмельницького (непарні 1-71, парні 2-30, 62,74), І.Богуна

16.

16

Зубачевський Павло Миколайович

19.11.1956

0680068649

с. Борисівка

17.

17

Болебрух
Василь Миколайович

20.09.1970

0979202659

с. Неменка

18.

18

Поступайло Тетяна
Іванівна

15.11.1961

0991681079

с. Василівка, Кабатня

19.

19

Качур
Ольга Петрівна

15.10.1970

0987893187

с. Жадани

20.

20

Полуденний Володимир Трохимович 

05.02.1965

   

0969721076

  

с. Сорока

21.

21

Кравець Валентина Іванівна

26.02.1965

0687359272

с. Жорнище, с. В’язовиця, с. Шевченкове

 22.

22

Брижак Галина Григорівна

 

Павлюк Сергій Миколайович

28.07.1958

 

19.05.1978

0957937424

 

0679055793

с. Красненьке

23.

23

Рябошапко Оксана Миколаївна

 

Волянський Анатолій Григорович

25.10.1984

 

 

06.09.1961

0666766593

 

   

0660075713

с. Лиса Гора

24.

24

Вітюк
Віктор Петрович

05.12.1968

0679264577 с. Павлівка, с. Слобідка

25.

25

Шимко Олександр Валерійович

  24.02.1977

0965795198 с. Хрінівка, с-ще Червоне, с. Пархомівка

26.

26

Громик
Олег Петрович

19.02.1973

0682440297

с. Якубівка, с. Лугова, с. Уланівка

27.

27

Купрій Інна Іванівна
15.09.1976 0974972927 с.Володимирівка, с.Тягун