Виконавчий комітет

С К Л А Д

виконавчого комітету Іллінецької міської ради

утвореного радою 8 скликання

1 Ящук Володимир Миколайович, 

26.05.1960 р.н.

Голова виконкому Вища повна  Міський голова, 

тел. 2-18-21

м.Іллінці, вулиця Студентська, 31А/1, 

тел. моб. 0672788273

2 Дмитрик Олег Вікторович,

 05.02.1965 р.н.

Перший заступник міського голови Вища повна Перший заступник міського голови, Іллінецька міська рада, 

тел. 2-16-38

м.Іллінці, вулиця Європейська, 61А/2
3 Чигрин Наталія Анатоліївна, 

15.05.1962 р.н.

Секретар виконкому Вища повна,
Московська ветеринарна академія у 1984 році
Секретар міської  ради, Іллінецька міська рада,

тел. 2-12-16

м.Іллінці, вул. Морозівська, 164, 

тел. 2-22-36

4 Сігнаєвський Олексій Володимирович, 

28.10.1979 р.н.

Член виконкому Вища повна, Львіський інженерно-будівельний інститут  Заступник міського голови з питань житлово комунального господарства,

тел. моб. 0673692386

м.Іллінці, вулиця Соборна, 26/25, 

тел. 2-16-38,  

5 Трохимець Людмила Михайлівна, 

27.08.1968 р.н.

Член виконкому Вища повна, Вінницький торговельно-економічний інститут Заступник міського голови з гуманітарних питань,

тел. моб. 0989836852

м.Іллінці, вул. Незалежності, 74
Івашківська Тетяна Миколаївна,

23.04.1960 р.н.

Член виконкому Вища повна, Уманський с/г інститут Начальник фінансового управління міської ради,

тел. моб. 0671236499 

м.Іллінці, вул. Європейська, 94/3
7 Гринчук  Петро Васильович, 

11.07.1965 р.н.

Член виконкому   в.о. старости сіл Василівка, Кабатня,
тел. моб. 0508176160,
0676472723
 
8 Кучковська  Раїса Григорівна, 

24.04.1964 р.н.

Член виконкому   в.о. старости сіл Жадани, Сорока,
тел. моб. 0973621807
 
9 Письменна Оксана Дмитрівна, 

10.10.1973 р.н.

Член виконкому   в.о. старости сіл Жорнище, Шевченкове,В’язовиця,

тел. моб. 0957853261

 
10 Підлісняк Валерія Валеріївна, 

25.01.1986 р.н.

Член виконкому   в.о. старости сіл Красненьке, Лиса Гора,

тел. моб. 0508123846

 
11 Білоус Людмила Григорівна, 

17.03.1964 р.н.

Член виконкому   в.о. старости сіл Павлівка, Слобідка,

тел. моб. 0977976846

 
12 Член виконкому   в.о. старости селища Червоне, сіл Пархомівка, Хрінівка,

тел. моб.

 
13 Майданюк Галина Іванівна, 

17.06.1952 р.н.

Член виконкому   в.о. старости сіл Лугова, Уланівка, Якубівка, 

тел. моб. 0973231472

 
14 Ребар Іван Іванович, 06.06.1977 р.н. Член виконкому Повна загальна середня  в.о. старости сіл Тягун, Володимирівка,   

тел. моб. 0687608458

 м.Іллінці, вулиця Європейська, 11, кв.37
15 Притула Галина Макарівна,

26.11.1964 р.н.

Член виконкому в.о. старости сіл Паріївка, Райки, моб.
16 Буняк Іван Ярославович, 

05.07.1957 р.н.

Член виконкому Вища повна, Львівський державний університет  ФОП,

тел.2-39-36 

 м.Іллінці, вулиця Незалежності, 46,

тел. моб. 0675047754

17 Синільник Василь Миколайович, 

08.01.1968 р.н.

Член виконкому Вища повнаКиївський аграрний університет у 1993 році,  ФОП,

тел. 2-14-04, моб. 0672657042

с.Борисівка, вулиця Мічуріна,19, 

тел.2-92-84

18 Томащук Юрій Михайлович,

26.04.1962 р.н.

Член  виконкому        роб.тел. 2-14-34, моб. 0982249277 м.Іллінці, вул.Польова, буд.12, кв.23 
19 Бондар Олександр Афанасійович, 

26.03.1973 р.н.

Член  виконкому Вища повна ФОП м.Іллінці, вул. Незалежності, 9/2, 

тел. моб. 0984826748

20 Кружільний Олег Олександрович, 

14.12.1962 р.н.

Член виконкому  Вища повна
Голова СТ «Гарант» м.Іллінці, вулиця Польова,10/2, 

тел. моб. 0672999017 

21 Мартинюк Олександр Олександрович, 

16.08.1970 р.н.

 Член виконкому       Начальник АТЦ  Іллінецького цукрового заводу    м. Іллінці,вулиця Набережна,48, 

тел. моб. 0678769794

22 Стефко Вадим Вікторович, 

30.07.1965 р.н.

Член виконкому  Вища повна, Одеський технічний інс-титут харчової промис-ловості у 1989 році Директор, Приватне підприємство фірма “Ремсільмаш”,

моб.0675077828

смт.Оратів, Вінницької області вул.Кірова, 57/2,

тел. 8-230-2-16-87

                  

 

Міський голова                                                                                         В. Ящук