Відстеження результативності регуляторних актів

2020 рік

 1. Розпорядження від 09.12.2019 року №178/03-04 “Про виконання заходів з відстеження результативності дії регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2020 рік”.

2019 рік

 1. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту-  рішення  Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
 2. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту-  рішення  Іллінецької міської ради « Про встановлення місцевих податків і зборів в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді  на 2019 рік».
 3. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднананої територіальної громади».
 4. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднананої територіальної громади».
 5. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради « Про затвердження Правил благоустрою території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
 6. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради « Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
 7. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради « Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктам господарювання ( крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах Іллінецької міської ОТГ».
 8. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради у 2019 році.

2018 рік

 1. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
 2. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положень про порядок їх обчислення та сплати».
 3. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
 4. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положень про порядок їх обчислення та сплати».
 5. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради у 2018 році.