Відстеження результативності регуляторних актів

2018 рік

  1. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
  2. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положень про порядок їх обчислення та сплати».
  3. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
  4. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положень про порядок їх обчислення та сплати».
  5. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради у 2018 році.