Ось і прийшла до дітей довгоочікувана літня пора.

Ось і прийшла до дітей довгоочікувана літня пора.

Сьогодні знову відкрилася табірна змін в 13 пришкільних таборах з денним перебуванням, у яких активним відпочинком задіяно 800 дітей.

Організація відпочинку дітей передбачає різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби, вміння, знання. До роботи у пришкільних таборах залучені працівники закладів освіти, які забезпечуватимуть необхідні умови для повноцінного змістовного відпочинку й дозвілля дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою і спортом, туризмом, природоохоронною і краєзнавчою роботою, суспільно-корисною працею.

Особливістю відпочинку учнів є те, що діти не тільки відпочиватимуть, а й підвищуватимуть рівень своїх знань з іноземної мови. На базі 3 пришкільних таборів з денним перебуванням організована робота мовних загонів.

Для забезпечення змістовного дозвілля дітей на період роботи таборів Центр дитячої та юнацької творчості розробив план роботи під час відпочинкової кампанії.

Сьогодні, в 1-ший день у всіх таборах був День знайомств, під час якого були проведені святкові лінійки на честь відкриття табірної зміни та з нагоди Дня захисту дітей.

Після урочистостей діти з задоволенням виконували ранкову зарядку, вчили девізи та пісні, фантазували над емблемами загонів та брали участь у спортивних змаганнях.

Цього дня було проведено фестивалі дитячої творчості «З Україною в серці», розважальні прогами «Дітям світу сонце й мир», відбулися конкурси малюнків на асфальті «Ми за мир!», де хлопчики та дівчатка мали змогу показати емоції, які переповнюють їх маленькі щирі серця.

Бажаємо всім вихованцям приємного та змістовного відпочинку.

90 переглядів
Leave a reply