Іллінці
Іллінецька міська рада
Вінницької області
Офіційний сайт
17.03.2017
З професійним святом привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

У третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З цієї нагоди в районному будинку культури  відбулись урочисті заходи та святковий концерт. На свято запросили працівників комунальних підприємств Іллінецької міської ради "Добробут" та «Іллінціводоканал», приватних підприємців, які надають різноманітні побутові послуги населенню.

Привітати людей, від щоденної праці та професіоналізму яких залежить затишок і комфорт наших домівок, чистота та ошатність вулиць, забезпечення нормальної життєдіяльності громади, на урочистості завітали: директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, голова райдержадміністрації Андрій Лисак, голова районної ради Сергій Загороднюк.

Керівники облдержадміністрації, району,  міста висловили слова подяки працівникам житлово-комунальних підприємств та зазначили, що сфера житлово-комунальних та побутових послуг є одна з найважливіших соціально значимих складових економіки. Вона визначає комфортність життя людей і, як наслідок, їх соціальне самопочуття.

Директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук зачитав вітання керівництва облдержадміністрації працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Іллінеччини з професійним святом та вручив ключі від нового спецавтомобіля для збирання та вивезення твердих побутових відходів, який був придбаний для комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради. Придбати сучасну спецмашину вдалось завдяки кооперації коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища та бюджету Іллінецької міської об’єднаної громади.

Іллінецький міський голова Володимир Ящук подякував керівникам області, директорові департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Миколі Ткачуку за підтримку ініціатив та проектів, спрямованих на покращення благоустрою населених пунктів об'єднаної громади й підвищення стандартів життя людей.

«Кожний з присутніх у залі працівників докладає максимум зусиль для забезпечення порядку в нашому місті та населених пунктах нашої громади, стабільного і безперебійного водопостачання, комфорту й затишку в оселях іллінчан, підвищення якості побутових послуг, розширення їх асортименту, – звернувся до присутніх у залі Володимир Ящук. –  Упевнений: спільними зусиллями ми зможемо й надалі сприяти комфортному життю наших краян. Щиро зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професійних здобутків!»

З нагоди  професійного свята, за вагомий особистий внесок у розвиток галузі,  високу  професійну майстерність, добросовісне ставлення до обраної справи кращих працівників було нагороджено грамотами Іллінецької міської ради, районної державної адміністрації  та районної ради з врученням грошових винагород. Долучилися до привітань й керівники комунальних підприємств «Добробут» та «Іллінціводоканал» - Роман Липський та Юрій Томащук, які також відзначили грамотами й грошовими винагородами найдостойніших.

Талановита молодь, аматорські колективи та працівники будинку культури привітали всіх присутніх своїми творчими номерами. 

Схожі публікації
Коментарі
Авторизуйтеся на сайті, щоб відповісти.
Коментувати