Іллінці
Іллінецька міська рада
Вінницької області
Офіційний сайт
17.03.2017
Семінар професійної компетентності

Професія вчителя в усі часи залишалася найбільш шанованою, але одночасно і найважчою. Що робить вчителя Вчителем? Що ним керує? Можливо любов до свого предмета і хороша професійна підготовка? А може, особиста привабливість чи вміння доступно викладати знання? Чи особисті риси характеру? Що саме? Загадка… Але вміння передати свій досвід, свої знання молоді, тим, хто входить у самостійне життя – це, безперечно, талант.

15 березня 2017 року Жаданівська ЗОШ І – ІІІ ступенів гостинно відкрила двері заступникам директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл Іллінецької міської ради.

Представники освітянської родини – учасники районного семінару розпочали роботу зі знайомства із навчальним закладом. До гостей звернулися ведучі, які у цікавій віршованій формі розповіли про себе, свої досягнення, шкільне життя. Слова про рідну школу звучали з вуст її мешканців особливо тепло, радісно, урочисто. Цікавою була розповідь вчителя Кучковської Ганни Федорівни про історію сіл Сорока та Жадани й поетапне виникнення даної школи.

Практичний модуль семінару, що складався з відвідування відкритих уроків, сприяв підвищенню методичної та управлінської компетентностей завучів. Відкриті уроки ще раз засвідчили, що використання різних підходів та методів навчання підсилюють ефективність засвоєння навчальних тем учнями, заохочують їх до вивчення предмету, викликають посилений інтерес до нього, розвивають кругозір дітей.

З метою формування професійних компетентностей педагога для здійснення постійного професійного розвитку, самовдосконалення, в умовах особистісно зорієнтованого навчання заступником директора з навчально-виховної роботи Надією Пилипівною Драч було проведено теоретичний блок семінару з теми: «Професійна компетентність педагога як одна з умов його успішної професійної діяльності».

Семінар за структурою мав організаційно-презентаційний, інформаційний, практичний та підсумковий блоки. Проведений захід сприяв підвищенню управлінської компетенції та усвідомленню учасниками семінару власної професійної діяльності на шляху до особистісного й професійного зростання кожного педагога.

Позитивні емоції та гарний настрій отримали учасники семінару від проведеного виховного заходу «Шкільний коловерт».

Підсумки підвела начальник управління освіти Світлана Крот, подякувавши всім, хто долучився до змістовного, корисного та цікавого семінару та побажала всім успіхів у благородній освітянській справі.

Гості залишали школу з гарним настроєм та з бажанням працювати і творити.

Схожі публікації
Коментарі
Авторизуйтеся на сайті, щоб відповісти.
Коментувати