Іллінці
Іллінецька міська рада
Вінницької області
Офіційний сайт
14.03.2017
Реалізація проекту «Іллінці без сміття» триває

Іллінецькою міською радою проводиться системна робота щодо благоустрою населених пунктів. Встановлено євроконтейнери для збору твердих побутових відходів, контейнери для збору пластику, організовано вивіз сміття з усіх населених пунктів, що увійшли до складу об’єднаної громади.

Цими днями придбано нову спецмашину для збирання і вивезення побутових відходів, обладнану на шасі МАЗ. Вартість автомобіля - 1млн.250 тис.грн. Для того, аби придбати цей автомобіль Іллінецькою міською радою було розроблено відповідний проект з обгрунтуванням усіх економічних і соціальних чинників та подано в обласний фонд охорони навколишнього середовища. Тож значну частку коштів на придбання спецмашини – 765 тис.грн., виділено з обласного фонду охорони навколишнього середовища,  485 тис.грн. – з бюджету громади. Сміттєвоз оснащений всім необхідним обладнанням,  Сучасна система завантаження дозволяє суттєво знизити затрати на вивіз 1 м3 твердих побутових відходів. Так, в порівнянні з наявним парком сміттєзбиральних машин, економія за добу буде складати від 500 до 1000 грн. 

Вивозитиме сміття нова спецмашина в основному по місту, що в свою чергу дасть можливість іншій техніці працювати в сільських населених пунктах нашої громади, де рівень надходжень твердих побутових відходів ще невисокий.

Наступний крок для покращення екологічної ситуації – придбання сміттєсортувальної лінії.

 

Схожі публікації
Коментарі
Авторизуйтеся на сайті, щоб відповісти.
Коментувати