Іллінці
Іллінецька міська рада
Вінницької області
Офіційний сайт
07.03.2017
Про жінку

     Буває, що ЖІНКА – це професія.

     Специфіка роботи дошкільних навчальних закладів така, що основа всіх напрямків роботи – це жінки. Навчання, догляд,  виховання, харчування, лікування, прання, прибирання – все це – жіноча повсякденна робота, яка в дошкільному закладі є одночасно і професією.

     Жінка – це цілий світ творчості та натхнення, майстерності, ніжності та доброти.

     Організація роботи у закладі потребує певних коректив саме тому, що жінка – натура дуже активна, дієва та непосидюча. Кожна нарада чи інший вид роботи із працівниками закладу може перетворитись на майстер – клас чи творчу презентацію.

     Наприклад, нещодавно у Комунальному закладі «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №2 «Пролісок» Іллінецької міської ради Вінницької області педагогічні працівники та працівники харчоблоку напекли медового печива ( у формі серця – бо ж жінки), а потім разом його розмальовували. Усі гарно постарались,  тому і по кількості було багато і по якості – неперевершено. До проведення такого майстер – класу приєднались помічники вихователя та працівники пральні, які виготовили подарункові пакетики із паперу та прикрасили їх. І, звичайно ж, такі солодкі гарні подарунки вирішили передати мужнім чоловікам – нашим захисникам на передову. До нас приєнались і батьки (чай, кава) та діти, які традиційно приготували малюнки, листівки, композиції.

     Ось так тема естетичного та гуманного виховання дошкільників переросла у жіночому колективі «Проліска» у загальносадковий захід, в якому біли задіяні всі: працівники, діти, батьки.

     Жінка – це джерело невичерпного креативу і в дошкільному закладі він виливаєть у театралізовані вистави для дітей; у святкові ранки, на яких поряд із маленькими артистами завжди є їх колеги -артисти – працівники закладу; у нетрадиційні методи, прийоми та техніки.

     Кожна із них – це мама, сестра, дочка, подруга, тітка та кожна має безліч інших ролей. Але головна її роль у житті – це ЖІНКА.

     Саме тоді, коли працівник жінка - це ЖІНКА,  усе інше завжди вдасться.

    КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» - установа, яка налічує близько 60 ЖІНОК. І саме це – дуже добре, але й дуже непросто, томущо особистість – це завжди непросто.

 

 

 

 

 

 

Краса жіноча, теплий подих квітки,
Коханий погляд радісних очей.
Тендітна усмішка, котра так личить жінці
Засліплює, як перший Божий день.
 
Русе волосся, чорне або біле;
Коротке, довге, крутиться, пряме;
Гарно зачесане чи просто і невміло,
Яка різниця, в жінки гарне все!
 
Далі статура, кожен дюйм говорить:
Таку фігуру тільки обнімать!
Жіночий стан лиш на одне наводить,
Її можливо тільки лиш кохать.
 
А ніжки, це постійний подив.
Хіба можлива ще така краса?
Аби могти, очей би з них не зводив,
Ці ніжки дарували небеса.
 
А руки, довгі, худощаві,
Ця витонченість розуму лиша,
Вони лиш створені, аби їх цілували,
А дотики, це райські відчуття.
 
Краса жіноча, еталон усього,
А жінка, це богиня на Землі.
Кохання наше, це ключі від всього
І навіть... найгарнішої.
                                        Микола Щасливий
 
 
Схожі публікації
Коментарі
Авторизуйтеся на сайті, щоб відповісти.
Коментувати