Іллінці
Іллінецька міська рада
Вінницької області
Офіційний сайт
17.03.2017
16 березня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

На засіданні виконавчого комітету Іллінецької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Володимира Ящука, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 11 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Так, про роботу підприємств, організацій і установ, розташованих на території  міської ради в питаннях благоустрою власних та прилеглих  територій інформував заступник міського голови Олексій Сігнаєвський та директор комунального підприємства «Добробут» Роман Липецький. Заслухавши їх інформацію, члени виконкому затвердили заходи двомісячника з благоустрою населених пунктів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. 

Заступник міського голови Олексій Сігнаєвський виступив і з питання «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Іллінціводоканал». 

Було розглянуто заяви жителів громади щодо надання дозволів на виготовлення технічної документації на водопостачання   будівель і споруд та їх водовідведення, на виготовлення проектно-кошторисної документації на газифікацію будівель і споруд, впорядкування адресного господарства, надання дозволу на зріз дерев, на встановлення тимчасових споруд, на тимчасову торгівлю в центрі міста та прийнято позитивні рішення. Інформував з цих питань начальник відділу містобудування Іллінецької міської ради Юрій Роїк.

Також члени виконкоми погодили накладення адміністративного стягнення на громадян та затвердили склад  робочої групи з питань забезпечення контролю за  додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.              

Інформувала з цього питання  юрист міської ради Ірина Масненька.

Схожі публікації
Коментарі
Авторизуйтеся на сайті, щоб відповісти.
Коментувати