Іллінці
Іллінецька міська рада
Вінницької області
Офіційний сайт
14.03.2017
Іллінецька міська рада спільно з районним центром зайнятості працюватиме щодо вирішення питань зайнятості населення

Сьогодні 14 березня 2017 року відбулась робоча зустріч Іллінецького міського голови Володимира Ящука із заступником директора Вінницького обласного центру зайнятості В'ячеславом Гаврилюком, директором Іллінецького районного центру зайнятості Віталієм Пилипинчуком, начальниками профільних відділів обласного центру зайнятості. Під час зустрічі розглядались питання співпраці служби зайнятості та Іллінецької міської об'єднаної територіальної громади. 
Спілкуючись із представниками служби зайнятості, міський голова розповів, що до складу Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади увійшло 7 сільських та Іллінецька міська ради, а це 20 населених пунктів, понад 18 тисяч жителів. 
Поінформував він і про позитивні досягнення в роботі, реалізацію  важливих соціальних проектів, плани на майбутнє. Розповів, що на території Іллінецької міської об'єднаної територіальної громади працюють такі потужні підприємства, як: ТОВ «Люстдорф»,  ТОВ «Іллінецький цукровий завод», ДП "Іллінецьке лісове господарствр, ПП «Іллінецький цегельний завод», сільськогосподарські підприємства, розвивається мале підприємництво. Проте є дефіцит кадрового потенціалу, особливо молодих фахівців. Володимир Миколайович зауважив, що у питаннях покращення ситуації щодо зайнятості населення він сподівається на підтримку держави та подальшу співпрацю з службою зайнятості. 
У ході зустрічі йшла мова  про створення нових робочих місць, у тому числі під час реалізації інвестиційних проектів, їх укомплектування за направленням центру зайнятості особами з числа зареєстрованих безробітних, можливість отримати компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Детально обговорили питання залучення  зареєстрованих безробітних до громадських робіт. Працівники обласного центру зайнятості надали інформацію про профорієнтаційну роботу центру зайнятості та можливість навчання, перенавчання на замовлення роботодавців за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
«Співпраця з територіальною громадою є важливим аспектом у діяльності обласної служби зайнятості. Саме сільські, селищні, міські голови володіють як ніхто інформацією про кожну людину, яка проживає в громаді. Наш спільний обов’язок сприяти подоланню безробіття на селі, розвитку малого підприємництва в сільській місцевості  та легалізації зайнятості», - зазначив В'ячеслав  Гаврилюк.
На завершення зустрічі директор районного центру зайнятості та міський голова підписали Угоду про співробітництво між Іллінецьким районним центром зайнятості та Іллінецькою міською об'єднаною територіальною громадою у сфері зайнятості населення.

Довідково: Станом на 1 березня 2017 року в Іллінецькому районному центрі зайнятості перебуває на обліку 1387 зареєстрованих безробітних. З початку року 45 осіб працевлаштовані, 51 чоловік - пройшов професійне навчання, 31 - брав  участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 1 – отримав одноразову допомогу по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності.

 

 

Схожі публікації
Коментарі
Авторизуйтеся на сайті, щоб відповісти.
Коментувати