Рішення сесій 7 скликання

11 сесія 7 скликання від 18.08.2016 року

 
Земельні питання
 
1.Про внесення змін до п. 2 рішення 10 сесії 7скликання від 05.07.2016 року «Про розгляд заяв Бульби Т.Ю. та Кирилюк Г.В.»
2. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) що знаходиться в комунальній власності Іллінецької міської ради.
4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Желіховської Є.К.
5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бойванюк К.М.
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у спільну сумісну власність громадянам.
8. Про припинення права користування земельними ділянками на умовах оренди громадянам.
9. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
10. Про розірвання договору оренди землі з громадянами.

10 сесія 7 скликання від 5.07.2016 року

 
Земельні питання
 

9 сесія 7 скликання від 31.05.2016 року

8 сесія 7 скликання від 17.05.2016 року

7 сесія 7 скликання від 12.05.2016 року

6 сесія 7 скликання від 28.04.2016 року

Протокол 6 сесії
1. Про надання частини щорічної основної відпустки Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.

2. Про затвердження Положення про постійні комісії Іллінецької міської ради сьомого скликання. 
3. Про виділення матеріальної допомоги.
4. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
5. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2016 року.
6. Про  затвердження  штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів.
7. Про передачу основних засобів та інших матеріалів.
8. Про передачу у приватну власність житла.
9. Про схвалення проекту рішення  Іллінецької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
10. Про уповноваженого представника з питань добровільного об’єднання громад.
11. Про погодження змін до штатних розписів ДНЗ № 1 «Сонечко» та ДНЗ № 5 «Колосок».

Земельні питання
1. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) гр. Калугіній  О.М. для передачі у власність.
3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в комунальну власність Іллінецької міської ради.
4. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
5. Про внесення доповнення до п. 2 рішення 23 сесії Іллінецької міської ради 6 скликання від 08.01.2013 року «Про внесення змін та затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності і спільної сумісної власності на земельні ділянки громадянам».
6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
7. Про надання згоди ФОП Сташевській З.В. на передачу в суборенду земельної ділянки ФОП Шапшай Л.О.
8. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
9. Про скасування рішень  сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок гр. Лібішевській С.К.

5 сесія 7 скликання від 31.03.2016 року

1. Про внесення змін в Додаток 1 до Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів, затвердженої рішенням 4 сесії 7 скликання від 16.02.2016 року.
2. Про погодження змін до штатного розпису ДНЗ № 2 «Пролісок».
3. Про здійснення повноважень формування та ведення реєстру територіальної громади і реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання особи.
4. Про передачу у приватну власність житла.
5. Про безкоштовну передачу основних засобів та інших матеріалів.
6. Про надання згоди на прийняття функцій замовника будівництва.
7. Про надання згоди ТОВ «Іллінецьке АТП №10541» на передачу у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади артезіанської свердловини, яка знаходиться в м.Іллінці по вулиці Залізнодорожна,59.
8. Про внесення змін до рішення 2 сесії  Іллінецької  міської  ради сьомого скликання від 11.11.2015 року «Про утворення і обрання постійних  комісій  Іллінецької міської ради сьомого скликання».
9. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
10. Про внесення змін в рішення 43  сесії Іллінецької міської ради 6  скликання від 28.07.2015  року « Про надання згоди на добровільне об ’ єднання територіальних громад.
11. Про виділення матеріальної допомоги.
12. Про безоплатну передачу автомобіля ВАЗ – 21043.
13. Про затвердження Положення про цільовий фонд Іллінецької міської ради на 2016 рік.
Земельні питання
 
1. Про внесення змін до порядкового номера 3, додатку рішення 17 сесії 5 скликання від 30.10.2008 року « Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність громадян» стосовно Беднарчука С.М.
2. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Іллінецької міської ради.
4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безкоштовно у власність Сторожуку О.О.
5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс».
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на умовах оренди Шлапак Г.П.
7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Корінкевичу Ю.В.
9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться в комунальній власності Іллінецької міської ради.
10. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
11. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
12. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
13. Про визнання таким, що втратив чинність порядковий номер 6, додатку рішення 24 сесії 6 скликання від 28.02.2013 року «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» стосовно Маруненка О.Г.
14. Про відмову у задоволені заяв громадянам.
15. Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської територіальної громади.
16. Про розірвання договору оренди земельних ділянок з Чабанюк В.Т.
17. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.

4 сесія 7 скликання від 16.02.2016 року

1. Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської територіальної громади (зі змінами, внесеними 40 сесією 6 скликання від 26.02.2015 року та 4 сесією 7 скликання від 16.02.2016 року).
2. Про затвердження міської Програми розвитку культури на 2016-2017 роки.
3. Про міську Програму розвитку фізичної культури і масового спорту в м.Іллінці на 2016-2017 роки.
4. Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах на території Іллінецької міської територіальної громади учасників антитерористичної операції та членів їх сім’ї.
5. Про надання пільг та звільнення від батьківської плати за утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.
6. Про внесення доповнення до рішення 39 сесії 6 скликання від 27.01.2015 року «Про встановлення ставок земельного податку території Іллінецької міської територіальної громади».
7. Про внесення доповнення до рішення 41 сесії 6 скликання від 16.04.2015 року « Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на території Іллінецької міської територіальної громади».
8. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Іллінецької міської ради.
9. Про преміювання міського голови та першого заступника міського голови.
10. Про виділення матеріальної допомоги.
11. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
12. Про внесення змін до регламенту Іллінецької міської ради затвердженого рішенням 2 сесії 7 скликання «Про затвердження регламенту Іллінецької міської ради 7 скликання» від 11.11.2015 року.
13. Про внесення змін до рішення 2 сесії Іллінецької міської ради сьомого скликання від 11.11.2015 року «Про утворення і обрання постійних комісій Іллінецької міської ради сьомого скликання».
14. Про внесення змін до рішення 2 сесії Іллінецької міської ради 7 скликання від 11.11.2015 року «Про утворення виконавчого комітету Іллінецької міської ради, визначення його чисельності і затвердження персонального складу».
15. Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на території Іллінецької міської територіальної громади де не проведена нормативна грошова оцінка землі.
16. Про затвердження Положення «Про порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов’язалася поховати померлого» та встановлення розміру допомоги на поховання.
17. Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на території Іллінецької міської територіальної громади (зі змінами, внесеними 4 сесією 7 скликання від 16.02.2016 року).
18. Про забезпечення відеофіксації засідань сесій Іллінецької міської ради.
19. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2015 рік.
20. Про затвердження плану роботи Іллінецької міської ради на 2016 рік.
21. Про затвердження звіту про незалежну оцінку легкового автомобіля ВАЗ 21043 2002 року випуску, що знаходиться на балансі Іллінецької міської ради.
22. Про звернення депутатів Іллінецької міської ради до Верховної Ради України щодо припинення повзучої зради національних інтересів, через прийняття антинародних та антиукраїнських змін до Конституції України, що стосуються надання Донбасу «особливого статусу».
23. Про здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації прав.
24. Про передачу у приватну власність житла.
25. Про передачу на баланс КП «Добробут» ліній вуличного освітлення.
26. Про передачу у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади квартири № 27 житлового будинку, який розташований в м.Іллінці по вулиці Європейська,11.
27. Про проведення капітального ремонту дорожнього покриття автодоріг і тротуарів вулиць м.Іллінці.
28. Про розроблення містобудівної документації.
29. Про утворення виконавчого комітету Іллінецької міської ради, визначення його чисельності і затвердження персонального складу(зі змінами, внесеними 4 сесією 7 скликання від 16.02.2016 року).
30. Про утворення і обрання постійних комісій Іллінецької міської ради сьомого скликання (зі змінами, внесеними 4 сесією 7 скликання від 16.02.2016 року).
31. Про затвердження регламенту Іллінецької міської ради 7 скликання (зі змінами внесеними 4 сесією 7 скликання від 16.02.2016 року).
32. Про затвердження Стратегії розвитку Іллінецької міської територіальної громади до 2020 року.
33. Додаток до рішення 3 сесії 7 скликання від 17.12.2015 року «Про затвердження штатного розпису працівників апарату міської ради» (зі змінами, внесеними 4 сесією 7 скликання від 16.02.2016 року).
34. Про затвердження Програми по охороні навколишнього природного середовища та положення про міський фонд охорони навколишнього природного середовища.
35. Про затвердження Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів в новій редакції.
Земельні питання
 
1. Про внесення змін до порядкового номера 7, додатку рішення 26 сесії 5 скликання від 08.12.2009 року« Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність громадян» стосовно Круглової В.М.
2. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 17.12.2015 року« Про розгляд заяви Поліщук Л.В. та Поліщук В.В.».
3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Савчук Л.О. та Савчук О.В.
5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться в комунальній власності Іллінецької міської ради.
6. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
7. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
8. Про відмову у позитивному вирішені питань громадянам.
9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

3 сесія 7 скликання від 17.12.2015 року

Програма економічного і соціального розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2016 рік
 
Про міський бюджет на 2016 рік
2. Про надання відпустки без збереження заробітної плати Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
3. Про безкоштовну передачу швидкозношуваних матеріалів та іншого комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради.
4. Про виділення матеріальної допомоги.
5. Про внесення змін до міського бюджету.
6. Про вступ до Вінницької обласної Асоціації  органів  місцевого самоврядування.
7. Про створення комітету з конкурсних торгів Іллінецької міської ради в новому складі.
8. Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради.
9. Про затвердження штатного розпису апарату міської ради.
10. Про закріплення за депутатами території міста та сіл Неменка і Борисівка.
11. Про продаж легкового автомобіля.
12. Про надання згоди на прийняття житла у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади для сім’ї учасника АТО Ребара І.І.
13. Про надання згоди на прийняття цілісного майнового комплексу ДП“Іллінціводоканал” КП”Вінницяоблводоканал” у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади.
Земельні питання
 
1. Про внесення зміни до рішення 46 сесії 6 скликання від 06.10.2015 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Полуденному В.Т.».
2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам.
3. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність
4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення )  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості )  у спільну сумісну власність громадянам.
5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Іллінецької міської ради.
6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості )  Легедзі Л.Д.
8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Коломієць Н.І.
9. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
10. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
11. Про припинення права постійного  користування земельною ділянкою Біланчуку Ю.С. та надання дозволуна виготовлення технічної документації із землеустрою Біланчук Н.А.
12. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Нечипоренко Л.І. та внесення змін до рішення 25 сесії 5 скликання від 03.11.2009 року «Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність громадян» стосовно Зеленської А.В.
13. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Ціпотун О.З. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Форостян В.О.
14. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Шахрайчук О.Д. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Танасієнко О.М.
15. Про відмову у затверджені технічної документації із землеустрою Шакало В.Ю.
16. Про надання згоди МП « Орлен »  на передачу в суборенду земельної ділянки ФОП Письменній Л.В.
17. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільсько-господарського призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування розміщення кладовища Ілллінецькій міській раді.
18. Про розгляд заяви Поліщук Л.В. та Поліщук В.В.
19. Про розгляд заяви Кашпрук М.А. та Кашпрук В.О.
20. Про розірвання договору оренди землі з Білозорою П.М.
21. Про розірвання договорів оренд землі з Кочмарук В.С.
22. Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення Турчинському Р.М.
23. Про скасування порядкового номера 4 додатку рішення 33 сесії 6 скликання від 08.04.2014 року « Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» стосовно Поліщук В.П »
24. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.

2 сесія 7 скликання від 11.11.2015 року

 

1 сесія 7 скликання від 11.11.2015 року